42357 izlenme 20 Ocak 2016

Fatih Altaylı'nın, programına konuk ettiği CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na soru sorma tavrı ve oturma şekli sosyal medyada büyük tepki çekti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sorularını cevapladı. Programda Altaylı'nın Kılıçdaroğlu'na yönelttiği iki soru, üslubu ve oturuş şekli sosyal medyada tepki gördü.

İŞTE O İKİ SORU

Altaylı ilk olarak Şanlıurfa'ya gittiğini söyleyen Kılıçdaroğlu'na "Sizi tanıdılar mı?" sorusunu yöneltti. Soru karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kılıçdaroğlu, işçilerin kendisini tanıdığını, CHP'nin o bölgeden oy almak için ziyaretlerini devam ettirmesi gerektiğini söyledi.

"SİZ EPEYDİR İKTİDARDA DEĞİLSİNİZ"

Altaylı'nın tepkilere neden olan ikinci çıkışı ise "paralel devlet yapılanmasıyla" ilgili sorduğu soruya Kılıçdaroğlu cevap verirken yaşandı.

"Paralel yapıyla partinizin bir yakınlaşması var mı?" sorusuna Kılıçdaroğlu "Paralel yapının ne zaman çıktığına bakmak lazım. Biz iktidarda değildik" yanıtını verdi. Altaylı bunun üzerine Kılıçdaroğlu'nun sözünü keserek gülümsedi ve "Siz epeydir iktidarda değilsiniz." dedi.

İşte sosyal medyadaki o yorumlardan bazıları;

Bunlar da İlginizi Çekebilir