16343 izlenme 21 Kasım 2016

Avustralya'nın Brisbane kentinde geçen sene düzenlenen bir uyuşturucu operasyonu sırasında yakalanan ve cep telefonundan evcil bir pitbull köpeğiyle cinsel ilişkiye girdiği görüntüler ortaya çıkan Jenna Louise Driscoll, çıkarıldığı mahkemede gözyaşlarına boğuldu. Genç kadın aralarında hayvanla cinsel ilişkiye girme, uyuşturucu ticareti gibi ithamların da olduğu bir çok suçla suçlandı.

ESRAR TİCARETİ İÇİN DÜZENLENEN OPERASYONDA ORTAYA ÇIKTI

Brisbane polisi, esrar ticareti yaptığından şüphelendikleri Driscoll'ün cep telefonunu araştırırken köpeklerle ilişkiye girdiği üç farklı video buldu. Duruşma hakimi, mahkemede gösterilen videoları 'tiksindirici' ve 'tamamen tabiatın düzenine aykırı' olarak niteledi. Bugün görülen duruşmada savcı Dzenita Balic: "Videolar, kadının erkek arkadaşını tahrik etme amacıyla çekilmiş gibi görünüyor." dedi.

AVUKATI, GENÇ KADININ KÖTÜ BİR ÇOCUKLUK GEÇİRDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Driscoll'ün avukatı James Godbolt, müvekkilinin çok kötü bir çocukluk geçirdiğini ve son altı yılda bozuk ilişkiler kurduğu savunmasını yaptı. Genç kadının hayvanla cinsel ilişkisinin basına yansımasından sonra toplumsal bir ayıplamaya maruz kaldığını belirten avukat Godbolt, Driscoll'ün Güney Queensland Üniversitesi'ndeki eğitiminden de geri kaldığını sözlerine ekledi. Avukatın bu sözleri üzerine yargıç Terry Martin: "Hayvanla cinsel ilişkinin kamuoyuna yansıması üzücü bir durum olsa da uyuşturucu ticareti yapmak kadar ciddi bir suç değil." sözlerini dile getirdi.

PAZARTESİ GÜNÜ SON DURUŞMASI YAPILACAK

Jenna Louise Driscoll, hayvanla cinsel ilişkiye girme, uyuşturucu ticareti, bir kadını çatal batırarak yaralama, iki kez de küçük çocuğu ısırma ile suçlandı. Savcı Balic, Driscoll'ün on beş tane uyuşturucu bağımlısı düzenli müşterisi olduğunu, altı tane de uyuşturucu temin ettiği satıcı ile irtibatının tespit edildiğini belirtti. Ayrıca genç kadının sadece uyuşturucu ticaretine has kullandığı bir de telefonunun olduğunu sözlerine ekledi. Yargıç Martin, Driscoll'ün hafta sonunu da parmaklıklar ardında geçirmesine hükmedince genç kadın gözyaşlarına boğuldu. Yargıç pazartesi günü yapılacak son karar duruşması öncesinde vereceği cezayı düşünmek için zamana ihtiyaç duyduğunu ifade etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir